Õues pulmade planeerimine: kuidas valida kvaliteetne välitelk?

Õues peetavate pulmade planeerimine tähendab tavaliselt palju loomingulist vabadust ja mõningasi investeeringuid, et oma nägemus ellu viia. Teadmine, kust alustada, võib tunduda pisut hirmutav, kuid õige prioriteetsusega ülesannetest alustamine, kvaliteetse uurimistöö tegemine ja õigete koostööpartnerite valimine on edu võti.

Õige välitelgi soetamine on üks neist esmatähtsatest ülesannetest, mida soovid õigesti teha ja mille peale soovid juba varakult mõelda. Tonro veebileht võimaldav valida erinevas suuruses ja erineva otstarbega välitelkide vahel.

Tea oma nägemust

Kasuta oma pulmade teemat hüppelauana oma välitelgi välimuse määramisel ja ammuta inspiratsiooni pulmatelkide erinevatest ideedest. Välitelgi stiili määramine muutub vähem keeruliseks, kui arvestad aastaaega, pulmade üldist stiili ja õhkkonda ja eelkõige seda, mis sulle meeldib.

Läbipaistva kattega välitelgid

Läbipaistva kattega telgid on telkide variatsioon ja ideaalne stiil varakevadisteks ja sügisesteks pulmadeks. Kui oled huvitatud ebatraditsioonilistest pulmadest on tõenäoline, et oled stiilina valinud suurepärase ja ainulaadse pulma. Miks neid kauneid vaateid siis varjata? 

Näita maailmale oma ürituse ainulaadseid omadusi läbipaistva kattega telgiga. Sinu külalised naudivad looduslikku ümbrust ja kui päike loojub, saad oma elu tähtsamal päeval tähtede all tantsida.

Purjeriidest välitelgid

Need telgid sobivad suurepäraselt sooja loomuliku valguse jaoks, mida nad õuest pulmade ajal sisse lasevad. Pulmafotograaf tänab sind, sest pole midagi ilusamat kui suve kuldne päikesevalgus, mis õrnalt läbi õrna kanga immitseb.

Valge kattega välitelgid

Kui otsid klassikalist välimust, on valge kattega välitelgid proovitud ja tõeline traditsiooniline pulmatelgi stiil. Need telgid annavad igale sündmusele klassikalise, kuid elegantse viimistluse ning on oma mitmekülgsuse ja esteetika tõttu kõige populaarsem valik noorpaaride seas.

Välitelgi suurus

Välitelgi suuruse määramisel on esimene kaalutlus külaliste arv, keda sa pulma ootad. Sealt edasi hinda ühe laua taga istuvate inimeste arvu, mis annab sulle aimu vajalike laudade arvust. Laudade arv määrab sinu pulmatelgi ruutmeetrid. Muud kaalutlused, mis mõjutavad välitelgi suurust on lisad, nagu ansamblid, lavad, tantsupõrandad, Rootsi lauad ja välitelgis asuvad baarid.