Pokkeriturniir

8 nõuannet algajale pokkerimängijale

Nii et sa tahad pokkerimängijaks saada? Pokker on väga keeruline mäng, kuigi gameplay on suhteliselt lihtne. Enne kui hakkad raha kulutama – tutvu panustamise, maksmise, tõstmise ja loobumise reeglitega. Samuti on oluline teada iga käe tugevust, sest sa ei taha panustada käele, mida sa arvad võitvat. Allpool on veel 8 nõuannet, mis aitavad sul pokkerimängijana alustada.

1. Alusta mängimist mängurahaga – see on ilmselt parim alustamise viis. Et heaks pokkerimängijaks saada ei pea kogu oma hoiuarvet laiaks lööma. Alusta sõpradega lõbusalt koos mängides või mine online´i ja mängi mängurahaga. Arvukad leheküljed pakuvad seda teenust ja sa peaksid seda võimalust kasutama.

2. Kasuta esmakordsel liitumisel veebikasiinode sissemaksu boonuseid. Näiteks Triobet annab esmase sissemaksu boonusena kuni 1000€. Selliste pakkumistega põhimõtteliseld duubeldad oma esialgset eelarvet.

3. Proovi erinevaid strateegiaid – leia endale sobivaim pokkeri stiil. Kui sa pole piisavalt agressiivne mängija, siis ära seda strateegiat kasuta. Ära jää alguses vaid ühe strateegia juurde. Sind loetakse paremate mängijate poolt kui raamatut ja ei ole väga hea tunne, kui sind lauas nö. kiusatakse.

4. Alusta päris rahaga mängimist madalate panustega tubades. Nii saad palju rohkem kogemust ja mänguaega, selle asemel et paari mänguga oma raha maha mängida. Lisaks toimub Triobetis iga nädal erinevaid pokkeriturniire, millest saad osa võtta.

5. Vali endale limiit, mis sa pokkerile iga päev või iga kuu kulutad. Kui lähed sellest limiidist üle, siis tee paus ja ära enne päeva või kuu lõppu uuesti mängi. Pausi ajal õpi pokkeristrateegiaid ning mängi mängurahaga. Nii saad arendada oma pokkerioskust ilma rohkem raha kaotamata.

6. Ära ülbeks mine – sul võib alguses vedada ja sa võid paar korda võita. Aga ära mine liiga enesekindlaks. Jää olenemata olukorrast rahulikuks. See aitab sul paremini keskenduda ja omakorda paremini pokkerit mängida.

7. Mängi ettearvamatult – isegi kui sa ei saa häid kaarte, peaksid alati proovima mängida ettearvamatult, et vastased ei tabaks su mängustiili. Mõnikord panusta halvemate kaartidega ning “checki” heade kaartidega. Kui vastased ei tea, mida sa teed, võivad nad loobuda väga headest kaartidest või arvata, et sa bluffid, kuigi sul on tegelikult mastirida käes.

8. Kui oled pokkeri põhireeglid endale selgeks teinud ja juba mõnda aega harjutanud, siis tasub hakata õppima pokkeristrateegiaid edasijõudnutele. Sadu abistavaid artikleid ja videosid leiad Poker Strategy lehelt. Parimad mängijad õpivad pidevalt ning katsetavad tihti uusi meetodeid ja strateegiaid.

Loodetavasti aitavad need soovitused sind pokkerimängu õppimisel. Pokkeris on vaja natuke õnne, kuid see saab lõpuks otsa ja osavad mängijad tõusevad tippu. Neid reegleid järgides võid pokkerilauas kõiki võita.